| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi aplic unghii false acasa! Dar nu stiu cu ce sa le lipesc? Nu ma refer la Poxipol, Picatura si altele. Ceva special pentru aplicarea unghiilor! Daca imi puteti zice sau un link cu acel produs pentru ca sunt dispusa sa-l cumpar! Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand lampi uv 36w, aduse din germania, pret 150 ron. anaida1987@yahoo.com
tel:0743155987 valabil pentru bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand kituri pentru unghii false- 250 ron 0743155987 anaida1987@yahoo.com

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Sunt la Sinsay unghii cu tot cu lipici din ala dar vezi ca nu te tin mult

| bubulikutza a răspuns:

Buna! Nu iti pot oferii un link, ci doar un simplu sfat. Du-te la un magazin care vinde asa ceva si aflii. Daca nu vrei sa te duci scrie pe site-ul www.google.ro,cu ce imi pot lipi unghiile. Serios nu cunosc si te sfatuiesc sa nu ti le lipesti. Sunt doar niste tentatii si sunt foarte proaste. Stau cateva zile sau maxim o saptamana pe unghiile tale naturale. Faci ce vrei. Te pup si Succes mult. Sanatate!