| Ioan489 a întrebat:

Vreau sa ma duc sambata la consult la doctor, pentru ca nu m-am simtit bine si sa nu am ceva mai grav. Unde sa ma duc daca la spital nu sunt doctor in weekend?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu poti astepta pana luni, te poti prezenta direct la urgente!
Tu hotarasti!
O zi buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Te poti duce la Urgente.

| Fatamuntilor a răspuns:

Medicii de familie nu cred sa lucreze in weekend!
Iar la spital daca nu-i urgenta nu cred ca te poate rezolva.
Totusi le poti cere un sfat daca tot ajungi acolo!