| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma epilez la penis dar nu pot pentru ca e aspru parul deja de la atata berbierit. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste o foarfecuta sau masina de tuns

| Azµre a răspuns:

Dai cu săpun bine de tot să se îmoaie firul de păr, apoi te razi.
Și vezi să îl razi și tu odată la 1 săptămână nu mai des de atât!

| greyhound a răspuns:

Ia-ti ma un aparat de tuns cojonesu

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna! Inainte de epilare, ca parul sa nu mai fie aspru si sa te doara, da-i cu putina spuma de sapun in zona genitala, apoi ia-l usor cu bic-ul, dezinfectat in prealabil cu putin spirt.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!