| Georgiana_Emilia_1996 a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Dati.mi sfaturi... Inafara de mananca mult. Funda cel mai bun raspuns:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa te inteleg, draga...in ziua de azi cand toata lumea vrea sa fie slupa, tu vrei sa te ingrasi?! De ce? Pentru ce naiba sa pui pe tine niste sunci, cand te poti apuca de sport si poti sa-ti faci un corp mult mai frumos?! Probabil tu esti sub greutatea normala si oricat ai manca nu pui nimic! Stiu cum e! Trebuie sa te apuci de sport! Ai sa vezi ca ai sa arati super dupa ceva timp! Metabolismul tau e chiar un avantaj!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*supla-ca sa nu zici ca sunt un analfabet sinistru

| StefiChan8D a răspuns:

Cum sa te ingrasi fara sa mananci? laughing