| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

Vreau sa mă las de fumat
În weekend ul acesta nu am fumat nimica numai la școală fez nici în vacante nu fumez
Fumez din clasa a 7 și acuma sunt în clasa a 11
Ce sfaturi imi dați?
Cum as putea sa mă las definitiv de țigări?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Trebuie sa ai o motivatie...altfel nu reusesti!

| mont a răspuns:

Singura modalitate dupa mine ar fi sa fi tu insuti foarte hotarat si ambitios. Alte variante sunt doar ajutatoare, dar nu tin loc de astea.

| FedExpres a răspuns:

Comanda zerosmoke, este recomandat de o multime de persoane ce l-au folosit.

| bw318 a răspuns:

Comanda zerosmoke, poate te v-a ajuta