| cristina_4114 a întrebat:

Vreau sa-mi pun cercel in buric, in cit timp se tamaduie stie cineva mai multe despre asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anamaria_7695 a răspuns:

Depinde de fiecare dar de obicei dureaza in jur de o saptamana

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai bine nu-ti pui, si atunci ii gata tamaduit de la inceput. :p
Daca vrei sa faci nota aparte, mai bine nu-ti pui, ca numai asa vei fi diferita de toate.batting eyelashes

| R_8074 a răspuns:

E cel mai urat in buric, au toate... *