| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc!
In urmatoarele 2 saptamani
Si nu stiu cum

Trebuie sa renunt la paine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu:
- arunci toata painea din casa, inclusiv biscuitii si orice contien faina
- nu mai cumperi nimic fainos, pana nu slabesti cate kile vrei.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu mai trebuie sa slabesti.
Mergi la sala, fa fitness ca sa-ti tonifici corpul daca vrei, insa de slabit nu se pune problema, daca ne dai o greutate si o inaltime si varsta probabil o sa-ti spunem ca ai greutatea ideala pentru inaltimea si varsta ta, asa ca de ce sa slabesti, nu-ti placa sa fii sanatoasa? Vrei probleme de sanatate?