| Miley_Cyrus a întrebat:

Vreau sa slabesc repede cam 5 kg in o saptamana. Cum sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SenZoru a răspuns:

Poti sa slabesti si 7 kg intr o saptamana insa nu este sanatos sa slabesti mai mult de 3 kg pe LUNA! mare atentie fiindca poti sa dai in carente. iar daca slabesti rapid riscu de a te ingrasa din nou este mult mai mare. ti o spun din proprie experienta. bafta.

342 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca paine nicidecum nici suc mananca 5 zile doar peste si lapte ai sa slabesti 5 kg intr-o saptamana ai situatia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.capsula de slabit.cu putina rabdare iei o luna capsulele si dai jos sigurat 20 kg si apoi fa macar o luna 2 de sala de 4 ori pe saptamana si uite asa slabesti si apoi nu mai pui inapoihappy. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e sanatos, dar stiu eu cum...stai nemancata ...greu dar da rezultate... obisnuieste organismul tau cu putina mancare, iar dupa ce termini mananca cat mai putin ...si sa nu uit sa bei apa cat mai muuuulta poti bea suc de fructe FACUT IN CASA iti da vitamine si energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti slabi 5kg intr-o saptamana in 3 saptamini pote ca poti

| miutzame a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am slabit la fiecare 2 zile cate 1 kg dar mancam doar fructe si apa atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau dar...cam greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am slabit aproape 19 kg in mai putin de o luna.multa miscare si multe supe fara sucuri, fara dulciuri, si foarte multa ambitie mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intreba cum fc regim alimentate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate...si eu ma confrunt cu aceeasi problema ca si tine...beea foarte multa apa si atunci cand stomacu iti va fi plin ca apa vei manca foarte putin asa vei reusi...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca slabesti 5 kg intr-o saptamana este cam mult si prea repede pentru ca o sa pui dublu inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, mananca in jur de 500 de calorii pe zi si faci o ora sport pe zi si slabesti 5 kg intr-o saptamana garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit cu slim down 8kg in 20zile, se poate, acest produs este f bun, depa cate pastile luasem nu mai crede-am in nimic pentru slabit. Puteti vedea detalii pe www.slimdown.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am slabit cu slim down, este un produs minunat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa mult soprt si miscare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa mult soprt si miscare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa ti un regim aproximat dimieata nestle fitness gustare un mar sau o portocala seara 1 iaurt casa buna de vaca si 2 3 felii de salam de pui subtiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu maninci nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport si o dieta sanatoasa cu rezultate foarte bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti si asta repede intra aici... http://www.sveltcola.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput nu mai bei suc de loc nu dulciurvi nu grasime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie cum sa slabesc, ce trebuie sa manic timp de o saptamana? nu conteaza cu cite kg, important efectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca : ca in loc de 3 mese pe zi sa iei5-6 der sa nu te saturi, sa bei 5-7 pahare cu apa pe zi, sa reduci sucurile carbogazoase si ciaiuri doar de menta si o jumatate de ora de sport pe zi altfel organistmul tau va fi slabit si nu vei mai avea energie

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate slabi 5 kg pe sap in cel mai bun caz maxim 3winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa bei multa apa. Apoi sa-ti faci o supa dupa care sa mananci numai fructe si sa bei sucul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca de la fast food nu mai manca dulciuri nu mai bea sucuri acidulate si daca bei fara acid bea mai rar fa mai mult sportfa-ti mese fixe nu mai manca chipsuri mananca ciorba mananca bine dimineata nu manca inainte de ora de culcare, mananca cam cu 2-3 ore inainte de somn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este periculos pentru sanatatea ta

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa ti spun, eu am incercat cu otet de mere am slabit cam 5 kg in prima saptamana...asa ca incearca dar fi atenta daca ai probleme cu sanatatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca cat mai sanatos si sa faci miscare