| DianaXoXo a întrebat:

Vreau sa stiu cat mai multe despre Memo Plus, dar numai de la cei care l-au incercat.Si cat costa?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu am luat inainte de bacalaureat, dar, sincer, nu am simtit ceva minuni dupa el, in sensul ca nu mi s-a parut ca am reusit sa retin mai multe, intr-adevar, daca citeam o singura daca o compunere sau un text, imi aminteam f bine despre ce era vb, cu toate ca dupa o saptamana uitam oh go on!
Daca vrei sa il iei, trebuie sa il iei cam cu 2-3 saptamani inainte sa te apuci de invatat ca sa isi poata face efectul! si sa iei numai una pe zi, e suficient, nu are rost sa iei 2-3 cat scrie acolo, ca sunt multe de luat si iti distrugi stomacul!
Pretul nu e ceva iesit din comun, cred ca 10-15 lei, maxim! si o cutie iti ajunge!

1 răspuns:
| Justmed a răspuns:

Gandeste-te asa...te ajuta cat te ajuta dar daca faci abuz mai rau faci deoarece creierul va tot astepta stimulente gen memo +