| ARosaMia a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce teste medicale trebuiesc facute inainte de scoala de soferi si daca am THC in organism e posibil sa imi apara la test?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Parca testul antidrog nu se face la scoala de soferi. Chiar daca ai fumat cu ceva timp inainte din cate stiam eu THC-ul ramane in organism ceva timp.
Eu spun totusi sa te duci linistit ca nu e o problema in special daca nu ai mai fumat.