| dygas a întrebat:

ZGARDA ANTIPURICI: Am un catelus pechinez, e un pui de 3 saptamani, pot sa ii pun zgarda antipurici sau e prea micut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Du-l la veterinar, eu cred ca e prea mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca este cam micut, du-l la veterinar sa-ti spuna ce ai de facut.
Te pup!

| blaablaablaaa a răspuns:

Du-te la un veterinar, stiu ca este o solutie care i se aplica pe piele la varsta lui.

| archas a răspuns:

Poti, dar eu te-as sfatuii sa mergi la o farmacie veterinara si sa intrebi ce iti recomanda ei!

| Adi132002 a răspuns:

Prea mic cam se pun de la 8 saptamani