| sweetdyana18 a întrebat:

Am nevoie urgenta de o reteta simpla de spaghete...Sunt singura acasa iar ingredientele care le am sunt pentru spaghete: paste,sos panzani si pui...

Răspuns Câştigător
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Intai trebuie sa pui spaghetele la fiert.
Dupa care trebuie sa pregatesti puiul asa cum vrei tu. Spaghetele trebuie sa stea la fiert maxim 30 de minute si dupa ce sunt gata le pui intr-o farfurie/castron si si pui carnea taiata in bucatele in spaghete iar dupa aceea adaugi sosul. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Rockăr a răspuns:

Fierbi puiu il tai bucatele mici,fierbi sosul, si spaghetele(separat), scurgi spaghetele apoi tornio sosul presari bucatelele de pui si gata! Funda?:*

| Maruuuca a răspuns:

Haide sa-ti spun cum ar fi mai usor: cumpara un pachet de Maggi Ideea Zilei cu spaghetele tale preferate s urmeaza instructiunile de pe pachet. E cel mai usor si bun. Si eu le mananc asa.

| Smile_Ana_1991 a răspuns:

Ai ceapa?