| TruLove a întrebat:

Am o problema cu centrala. Uneori cand dau drumu sa curga apa calda, cand inchid robinetul se aude un sunet f ciudat la centrala...nu stiu cum sa il definesc.dar se aude puternic

2 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Asa face si a mea si se aude mai tot timpul cand dau drumul la apa. trebuie schimbat ceva la ea. Eu am de gand sa o las sa se strice pentru ca e cam.veche si vreau sa o inlocuiesc

| IoanaPsy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa chemi un specialist sa o verifice pentru a evita probleme mai grave ce pot aparea pe viitor.