| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un videoclip care arata cum se taie un pui de gaina?

9 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

rolling on the floor Nu stii cum se taie o gaina?
II pui picioarele pe aripi, cu o mana ii tii capu', si cu cealalta i-l tai cu un cutitlaughing
Te-am lamurit?big grin

| Ady00pk a răspuns:

Cam ...ciudata intrebarea.
http://www.youtube.com/watch?v=6JTQ22aFlvE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. da pot sa-ti arat cum se face.sau sa-ti explic.se pun picioarele puiului sub piciorul tau. nu-l calci tare, ci doar cat sa nu fuga.il tii de cap si-l ridici un pic in sus. ii intnzi gatul si tai cu cutitul repede pana se desprinde capul de trunchi. dupa aia ii dai drumul si-l lasi sa se zbata. da sa stii ca pentru pui e foarte traumatizant.va muri in scurt timp.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Aaaa, nicio sansa, eu am facut o facultate ca sa invat meseria de chicken killer rolling on the floor

Elianna
| Elianna a răspuns:

Asemenea lucruri sunt interzise sa apara de catre "audiovizual". Este o scena de cruzime fata de animale pe care nu este bine sa o vada toata lumea. Daca o faci tu, acolo, in batatura ta...treaba ta, dar sa nu apara vizual.Asculta ce iti spun cei cu experienta si foloseste-te de asta!

| ZeRRo a răspuns:

rolling on the floortareeerolling on the floor

| liviuu100 a răspuns:

O prinzi de picioare si de aripilaughing

dupa o pui pe ceva si ii dai cu ciocanu in cap straight facerolling on the floor

| machupicchu a răspuns:

Gasesti pe you tooobe video mult prea multe asemenea filmulete, de un sadism greu de imaginat.
Nu-ti recomand.

| IonuTzz19 a răspuns:

Bai asta de sus care nu stie sa taie un pui zi si mie cati ani ai de esti pe invers! zi cati ani ai si te ajut eu