| Allexandra_Alle_1998_o31R a întrebat:

As dori sa va intreb ceva. Astazi mi-am cumparat o masina de spalat Whirlpool clasa A++ de la second hand si nu isi i-a detergentul si nici balsamul. Ati putea sa imi dati va rog un raspuns cat mai repede? Va multumesc. Funda

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Verifica acele orifici sa nu fie infundate, dar cel mai indicat ar fi sa reclami acest lucru de unde ai cumparat masina... chiar daca este luata la mana a 2 a..banuiesc ca ai cel putin 6 luni garantie.
O zi bunahappy

| HuShEr a răspuns:

Unde ai detergentul si balsamul este un furtun verifica daca este infundat. dai jos capacul de la masina si sub sertarul cu detergent e un furtun scoate-l si verifical sau verifica orificiile de la sertar/ cuva sa nu fie infundate