| Bubunini a întrebat:

Bună.
Aș vrea să îi fac mamei mele o surpriză, să îi fac un tort, deoarece se întoarce din străinătate, fratele meu merge să îi aducă bagajele și eu trebuie să stau acasă să o surprind, dar nu știu ce să îi zic când vine...îmi dați vreo idee?

Răspuns Câştigător
| gabriielaaa a răspuns:

O îmbrățișare si o urare de bun venit sa-i arăți ca te bucuri ca a venit.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu nu stii ce sa ii zici mamei tale, de unde sa stim noi. Si cred ca i ar face mai multa placere sa o astepte toti copii la aeroport sau de unde o ia fratele tau

| sierra1 a răspuns:

Da, un tort drăguț în genul ăsta ar fi de amre efect:
https://www.cofetariaarmand.ro/......-2134.html

ce să zici... o sărutați de o mie de ori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptele vorbesc cel mai mult. Îi poți face acel tort, iar când intră pe uşă să-i oferi un buchet drăguț şi să o îmbrățişezi tare, tare! Şi pe acel buchet îi poți scrie un mesaj drăguț care îi va rămâne ca amintire. Succes?

| teo9888 a răspuns:

Fai o scrisoare si ascunde-te

| MotoiAlexandru a răspuns:

Bun venit, mama mea iubita! (Opinia mea)

| Bubunini explică:

Vă mulțumesc multt!?