| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata. dati-mi si mie o reteta, gustoasa, de preparare a caviarului. multumesc

5 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Tartina unsa cu unt si caviar+un shot de vodca rece gheata = de vis happy

daniela
| daniela a răspuns:

Vaciarul se pune pe feli de paine prajita cu unt si o bucatieca de lamaie peste

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daniela si auran! Ati uitat de lingurita de argint!

auran
| auran a răspuns:

Un castronel cu gheata, in care pui castronelul cu caviar, una bucata frapiera cu gheata in care pui sampania... si atmosfera placuta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai gastronomistilor! da o fasolica cu ciolan afumat ce-are? ne-am shmecherit?