| pitikaaa a întrebat:

Am apasat prea tare pe butonul de la wc si acum curge apa intruna, si se aude sunetul acela ca si cum se umple rezervorul intruna... ce pot sa fac? Sunt fata si sunt singura acasa. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu desface capacul! Exista telefoane --- intreaba-l pe tatal tau! Iti va spune cum sa intrerupi alimentarea cu apa a rezervorului prin inchiderea unui anumit robinet.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, ai stricat butonul, desfa capacul acela din plastic, scoti butonul, nu m ai pui capacul inapoi, si tragi apa fara acel buton. Ai inteles?

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Am patit asa. Eu sincer, am scos capacul si am ridicat acel plastic care cand tragi apa se ridica..si buff, magie. Mda..Ai putea sa opresti apa dar sa nu strici ceva.

| BlazeBraze a răspuns:

Ai belit pla sa vezi ce inundatie o sa faci