| newudropszzz a întrebat:

Pe 22 e ziua mea si as vrea sa merg cu prietenii la o pizzerie (in Brasov ) si nu stiu unde. Adica as sti undeva, dar nu as vrea sa dau 45 de lei pe o pizza. Caut o pizzerie cat de cat sa nu fie o pizza ce mai ieftina cu 45 de lei. Am auzit de pizzeria Roma sau ceva de gen.( As prefera pizzeriile sa fie pe Repubolicii sau pe acolo nu pe nu stiu eu ce strazi ca n-am chef sa ma ratacesc intelegeti voi ). Stiti cumva pizzeria asta Roma sau cu un nume asemanator? Daca stiti va rog sa-mi scrieti daca face pizza buna si are un pret cat de cat acceptabil sau daca nu o alta pizzerie care o stiti. (imi ziceti numele si preturile) Daca ati fost la pizzeria Roma va rog sa-mi ziceti daca au preturi acceptabile suntem destui deci de asta as vrea sa merg undeva unde e mai ieftin. Raspunsuri va rog.

Răspuns Câştigător
| CMorfine a răspuns:

Lol,cred ca o idee mai buna ar fi sa chemi prietenii acasa, sa faceti comanda de pizza.O sa coste mult mai putin.

2 răspunsuri:
| rynaqui a răspuns:

OMG o pizza = 45 lei? mai bine manci aluatu gollaughing)))

| lionbeat a răspuns:

E un restaurant-pizzerie in centru, chiar in Piata Sfatului - ii zice Stradivari si gatesc foarte gustos. Pizza costa putin peste 20 lei si mai au si paste si supe delicioase. Adresa: Piata Sfatului, nr.1