| dani2012 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca milkshakeul cu gust de vanilie de la dr. oetker are gust bun. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Mie unul imi place, este bun, si cel de capsuni si ciocolata happy

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Da, are un gust bun. Mie una îmi place cel de căpșuni.

Numai bine.

| Iяiηα a răspuns:

De bun e bun, dar mai bine iti faci tu singur/a acasa, ca nu stii ce baga aia in prafurile de milkshake de sunt asa bune.Parerea meahappy

| Thatsnotmyname a răspuns:

Sincer... mie nu-mi place niciunul dintre ele. big grin

| pink94 a răspuns:

Buna,mie nu-mi place, nu prea are niciun gust, dar incearca cel de ciocolata e f bun

| dani2012 explică:

Mersi! Eu mi-am luat cu vanilie si avea gust super! Dar o sa le incerc si pe celelalte

| deniiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Este bun, l-am incercatlaughing