| Cristtiane a întrebat:

Bună TPU.
Doresc să mă mut și aș avea o întrebare.
Parterul este ceva de care trebuie să fug? Șobolani,gândaci, mucegai?
Menționez că blocul este îngrijit și nu cred că sunt probleme la subsol.
Faza cu. „o cameră e rece și miroase urât" e mit sau realitate?
Aștept un răspuns serios de la cineva care știe cum e să stai la parter.
Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreiPn a răspuns:

Drăguța, eu îți sugerez sa te bagi la parter, având in vedere ca blocul e curat, e minunat vara sa stai la parter, e răcoare. Si mai ales cu bagajele dacă nu exista lift e foarte greu sa știi... Sa stai la un etaj mai sus

| Cristtiane explică (pentru AndreiPn):

Da,sunt câteva avantaje într-adevăr.
Apartamentul e extrem de mare, are 2 balcoane, singura chestie care ne reține din a-l cumpăra e faptul că e la parter.