| aadochiei a întrebat:

Bună, TPU! Prietena mea se vede cu un tip, iar ea are dubii cu privire la înălțimea lui; crede că este mai înaltă decât el. Vrea să îl pună la "faianță" să îl măsoare cu ruleta, doar că nu vrea sa para ciudata. Așadar, TPU, cum poate sa îl pună la "faianță" fara să îl pună la "faianță"?

Dau fundă!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-l intrebe ce inaltime are!

| relian a răspuns:

Vrea sa il masoare sau sa eu masoare? laughing Si daca e cit el, atunci cand va folosi pantofi cu toc, o sa fie mai inalta.

Dar ce conteaza inaltimea, daca baiatu are cit trebuie, ori cei trebuuie prietenei tale sau tie, banui ca tu esti prietena ta laughing Chestia asta ca intreb pentru un prieten, sau prietena ta se vede cu cineva, is rasuflate, spune direct, ca esti t, nu vad de ce va este rusine la unia, nu aveti de ce, pentru ce.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă nu-și poate da seama "din ochi" înseamnă că diferența este foarte mică.

Deci nu înțeleg ce importanță are. Dacă-l măsoară și află că are 1.77 va rămâne cu el, dar dacă are 1.75 îl părăsește? Ăsta este criteriul ei pentru a avea o relație?

| anonim3248 a răspuns:

Foarte simplu - merg în mall și unde sunt oglinzi mari stau unul lângă altul și vede ea dacă e mai înaltă.

| MrGeo1975 a răspuns:

Nu are logică. Fata acceptă sau nu acel băiat așa cum este. Nu înălțimea este o problemă, contează dacă exista înțelegere și bun simț.

| afurisitul a răspuns:

Nu inteleg: cum se vede cu el dar nu stie ce inaltime are? Cum nu stie daca e mai inalta decat el desi sunt alaturi?