| rocket1204 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog ce legume pot pune in aparatul de facut sucuri? Mentionez ca nu este un simplu storcator care se potriveste numai pentru citrice, ci este un storcator vertical cu compresie in care se pot pune si legume, fructe, frunze. Ma puteti ajuta va rog cu idei de legume si combinatii potrivite? Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui ce vrei tu

morcovi, sfecla care merg foarte bine cu merele

| Lidiasm a răspuns:

Morcovi si sfecla merg cel mai bine. Dar si merele cu bananele au un gust foarte bun.

| Aanitei_Bianca_1993 a răspuns:

Incearca capsuni cu banane!