| Milk Swan a întrebat:

Care a fost mancarea cea mai rea la gust sau mai scarboasa pe care ati gustat-o vreodata?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Am incercat ciorba de burta si...nu e de mine...in rest, nu stiu sa fie ceva care sa nu-mi fi placut sau sa trec in topul celor mai scarboase...nu imi plac macaroanele cu branza, dar astea sunt ok pentru ceilaltiwinking

13 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Orice fel de mancare care are peste doua degete de ulei la suprafata ma lasa... straight face

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O mancare de bame. Era baloasa si amara si o facuse o doamna pe care o respectam si o iubeam foarte mult, asa ca am mancat toata farfuria (era batrana si cam uitase sa gateasca, dar atunci o facuse special pentru mine ca o mare delicatesa).

Anna
| Anna a răspuns:

Ciorba de burta..doar barbatilor le poate place asa cevabig grin

| Lory_2572 a răspuns:

Oustrice...beahhh, niste stridii crude...yukkk...

| mami a răspuns:

Mezeluri facute in casa, care au fost umplute in matze nespalate, si acum mi se ridica stomacul doar mi-a venit mirosul nu a fost nevoie sa gust

| LittleZyzy a răspuns:

Ficatul si caltabosul, numai cand le simt mirosul imi vine sa vars.

| NoName_9903 a răspuns:

A incercat cineva sa ma serveasca cu o ciorba de peste, in care erau pestisori mici, intregi... mi s-a parut ca inoata printre legumebig grin...
Recunosc, nu mancam peste cu placere nici pana in momentul respectiv, dar de atunci nu am mai mancat deloc...doar ton maruntit in conserva...

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Comandasem niste spaghete milanese la un restaurant de la mare. A fost oribila dupa prima inghititura...am si platit vreo 20 ron pentru ele.sad

| otypa a răspuns:

Ce-a care nu mi-a placut-o.

| Alexandrinaa a răspuns:

Chiar trebuie sa raspundem?laughing In primul rand cele care nu le-am gustatrolling on the floor pentru ca mirosul le-a dat de gol laughing. Dar recunosc ca odata, in Grecia, la un concurs, am mancat de la Rusi un caviarrolling on the floor care am crezut... ca imi intoarce tot stomacul pe dos happy In fine laughing be calmhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananc orice, as fi in stare sa mananc si pisici.am avut probleme vizuale la inceput cu sepia, caracatita si calamarul, acum le ador. dar ceea ce imi da un disgust TOTAL si iremedialbil cred(?) sunt melcii, nu as fi in stare sa mananc melci de nici un fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taitei cu varza! bleahhhh I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mazare :-&