| MadalinaElena5 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai buna prajitura(cu frisca sau ci ciocolata)?

Răspuns Câştigător
| Lavizzika a răspuns:

Hmmm... cred ca ambele happy

20 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Cu frisca si ciocolata

| mgtow a răspuns:

Frisca.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Frisca

| Catafu a răspuns:

Cu ciocolata :X parerea mea.cu frisca unele sunt gretoasa. depinde.

| bybyana21 a răspuns:

Imi aduci aminte de pufoshenia (RObotzi):
Fraguta cu ciocolata
Si cu frisc-amestecata
Cu capsune multe multe
Si vanilie, zmeurica!
Cu siguranta cu frisca si ciocolata, chiar daca are multe calorii!

| clautzuuboy20 a răspuns:

Daca nu te poti hotari combinale dar mie unul mi-ar placea cu frisca :X plz funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ciocolata!

| EuSiCuMine a răspuns:

Cred ca cea cu ciocolata... pentru ca mie de la frisca mi se face greata uneori :-

| ArcAnna a răspuns:

Cu frisca

| maddog95 a răspuns:

Ciocolata

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Ciocolata happy

| Beastboy a răspuns:

Cu ciocolata dar nu in excess happy aa... ciocolata e si un mic afrodisiac

| radutherap a răspuns:

Eu zic ca ciocolata ciocolata e buna si dulce si cateodata naspa cand mananci inainte sa te culci frisca e buna dar dupa un anumit timp cand ai mancat multa frisca simti ceva ciudat in gura si ti se face greata dar este si buna deci final zic ca ciocolata ar fi frumos si ambele doar zichappyfunda?

| Criss_1962 a răspuns:

Frisca

| Criss_1962 a răspuns:

Frisca.

| valyvortex a răspuns:

Cea mai buna prajitura cu frisca dupa parerea mea este Tortul Tiramisu si cel mai bun desert de ciocolata este inghetata de ciocolata.

| ‹з ZμZμ™ a răspuns:

Ciucalataaa!; xx

| Munteanu90 a răspuns:

Ambele! Nu ma pot hotari la una big grin

| Alex99_3331 a răspuns:

Cu ciocolata, crede-ma pe mine

| Aηŭтzαgiяℓ a răspuns:

Ciocolatahappylaughing