| claudiu1 a întrebat:

Care este cea mai buna pizzerie din bucuresti dupa parerea voasta?

5 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Cuptorul cu lemne

| Fvn a răspuns:

Cuptorul cu lemnee=p~

| elyssa20 a răspuns:

Am incercat o gramada de pizzeri iar cand am mancat prima data la Presto pizza am zis ca nu mai renunt niciodata la pizza lor, crede-ma e bestiala.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

In Bucuresti la Vanity in Regie, la Horoscop... La Mediterraneo in Neptun dar si la Efendi. In afara de astea peste tot unde am mancat, au fost doar comestibile. Poate e din cauza ca sunt rrom si carnea e pe primul plan tongue

| deyutza_6928 a răspuns:

Dupa parerea mea este pizzeria Quattro Stagioni are 2 locatii acum una este cea de pe sos. Nordului nr. 7-9 ar cealalta este cea de pe str. Maresal Prezan nr. 1. Mie cea mai buna mi s-a parut a fi pizza Boccadasse.