| AvalohAlyn a întrebat:

Care este cea mai mare delicatesa(dupa parerea voastra) care ati gustat-o in viata?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am mancat o lasagnia, facuta la un restaurant italian din Germania! Niciodata nu am mai regasit gustul acela minunat, oricate lasagnia am mai mancat, pe oriunde! Inca mai caut!

| Frrramboise a răspuns:

Mancare de caini love struck
laughing glumesc
imi place mancarea chinezeasca :X am fost la restaurant chinezesc de mai multe ori, si mi-a placut mancarea, chiar daca la inceput eram mai retinuta;

| pitikaaa a răspuns:

Umbra de salam cu miros de paine =p~
Si supa de pui fugiti din oalalove struck

| zxzx a răspuns:

Ciocolata cu fulgi de bomboane mentolate. :X Din cate stiu nu se mai fabrica.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Homar in ciocolata, delicios.

| RA94 a răspuns:

Suflee de vezica de furnica sau garnitura de tren cu ceai (ce-ai zice daca am sari si peste masa asta) sunt niste delicatese