| Iulia_80 a întrebat:

Care sunt cele mai exotice mancaruri pe care le-ati mancat pana acum?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Tocana de melci. foarte buna, de altfel

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picioarele de broasca au gost foarte bune. Nu inteleg de ce le considera lumea scarboase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancarea cea mai sanatoasa e paste supa de paaste tocana de paste in fiecare zi sa mancatii paste la pranz se mananca peste branza motarela caracatita sa stitii ca e buna caracatita racii si seara paste cu sos

| mona76 a răspuns:

Somon cu portocale.

| andru71 a răspuns:

Cactus prajit. Nu mi-a placut, aveam impresia ca mananc o bucata de mocheta veche.

| Sebastian a răspuns:

Am mancat in Slovenia cand am fost o reteta cu creier de manz. Nu mi-am dat seama decat tarziu ce mananc si nu cred ca as mai manca a doua oara.

| ioana_hello a răspuns:

Nu stiu daca a fost exotic sau nu dar am mancat o reteta de pui cu sos cola. A fost ciudat dar foarte bun.

| sismaggy2009 a răspuns:

Cangur cu sos olandez.