| Hengl a întrebat:

Cât costă aproximativ construcția a două camere, una de 4/4 mp si cealalta de 4/5mp cu tot cu acoperis si finisaj?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Considerand ca ai deja pamantul, te poate costa intre 20.000-30.000 euro (fara baie, bucatarie si alte acareturi).

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic 50000 că îți trebuie și un lavoar - chiuvetă și o budă în casă.

| minrest a răspuns:

DACA ai deja terenul. Cu o baie si o bucatarie, mergand pe economie si in regie proprie, 6000 euro. Iar daca nu vrei deloc sa te zgarcesti, desi nu are rost sa dai atat, 23000 euro.

| ibaal a răspuns:

Depinde de ce materiale vrei sa folosesti, mana de lucru...nu foarte mult comparativ cu o casa cu baie si bucatarie, insa nah, tot te costa cateva mii.

| Billie_Jean_Ionuţ_1994 a răspuns:

5 mii de euro