| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce alegeti dintre ciorba de perisoare si chiftele cu sos care va place mai mult?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! ciorba de perisoare, si o data pe luna merge si o portie de chiftele cu soslove struck

mira
| mira a răspuns:

Ciorba de perisoare este excelenta.Chiftelele cu sos sunt o loterie. Putina lume stie sa prepare un sos gustos.

| Sara2 a răspuns:

Prefer ciorba de perisoare

| MITZANUL a răspuns:

In ce dilema m-ai pus! Amandoua imi plac foarte mult dar ciorba are un mic plus.

| VadTot a răspuns:

Ciorba cu perisoare sa o savuram impreuna din aceeasi farfurie ce zici? si mai adaugam si putina smantana si... Pofta buna!

| ana233 a răspuns:

Nu pot decide! Amandoua!

| LarisaDragomir a răspuns:

Sincera sa fiu, pe amandoua.Sunt niste feluri de mancare foarte bune.Fiecare are gustul ei.

| AngelOfNight a răspuns:

Daca sunt facute de mama atunci categoric optez pentru chiftelele cu sos (ies mai gustoase decat ciorba) care sunt o garnitura excelenta la pireu si mananci pana pici happy
Ei bine si ciorba de perisoare e buna, dar sincer nu preferata mea.

| Ela234 a răspuns:

Varianta 2hee hee

| AlexxoDany a răspuns:

Eu optez pentru chiftele cu sos laughing

| LaviniaGrigore a răspuns:

Ciorba de perisoare

| Zoltan_Cinino_1959 a răspuns:

Ciorba de perisore

| dMiha a răspuns:

Ciorba de perisoare este mai buna. Parerea mea.