| TraficantaDeNutella a întrebat:

Ce as putea manca la micul dejun? thinking

18 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Iarba.

| positivity a răspuns:

Lapte cu cereale.
Sau dacă nu, poţi mânca nişte felii de pâine cu gem plus o cană de ceai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Caută aici, în lista de aperitive și dă click pe ce te atrage. Apare rețeta. http://zinnaida.ro/retete-culinare-pe-inteles/

| Demonull a răspuns:

CacaO cu lapte.

| Dolofănica a răspuns:

Un bol cu lapte și cereale.

| mel24 a răspuns:

Ce ai laughing))
tu poate vrei ceai. cereale sau mai stiu eu ce...
dar nu ai decat ciorba si tocanalaughing mai bine te lipsesti

| teotaur a răspuns:

Lapte cu cereale, dar laptele sa fie cu cacao.

| eugeniu001 a răspuns:

Totul ce iti cere inima

| lucab a răspuns:

1.Daca esti obraznic, ai putea manca bataie!
2. Pietre
3.Umbra de carnati cu lemne cu gust de cartofi prajiti si un pahar de Fanta de usturoi.
4. Daca esti bogat ai putea manca ce vrei.
5. Daca esti foarte bogat ai manca numai la pranz.
6. Dupa intrebare, ``as putea``,denota faptul ca esti deja hotarat sa sari peste micul dejun,din varii motive:saracie, lipsa timp, lipsa loc, etc., asa ca intrebarea nu prea isi are rostul...

| adytzaPtk a răspuns:

Pateu laughing)

| mirumiru366 a răspuns:

Lapte cu cacao este foarte bun

| 0Mark a răspuns:

Mancare...
laughing)

| Prettygirl99 a răspuns:

Buna, poti manca cereale cu lapte, ori o cana de ceai si o felie de unt/margarina cu gem/dulceata.winking happy

| Corinush2013 a răspuns:

Poti minca paine cu gem sau unt))sau sandwish cu cascaval, sunca, salam))oua fierte sau omleta))covrigei, biscuiti))

| saharabya a răspuns:

Sau daca ai timp poti sa-ti faci 2 clatite, pui si tu in ele ce ai, poate mai ai vreun fruct asa ca "garnitura" si ceva de baut. Sau daca ai miere prin casa poti incerca niste iaurt cu putina miere deasupra, te asigur ca, cu niste paine sau biscuiti e super. Pofta mare!winking

| tomitzaa a răspuns:

Mie imi place din cand in cand sa ma rasfat cu o omleta cu sunca cu cascaval ce mai ai in frigider(iti trebuie imaginatie) si o cafea cu cacao (ciudat nu? mie imi place big grin ) pofta buna

| OaNny05 a răspuns:

Gris cu lapte, taietei cu branza, sandwich, iaurt si multe altele