| adrianboss2011 a întrebat:

Ce e ideal sa manac la pranz? Am 13 ani. ofer funda:X

Răspuns Câştigător
| HalloweenPumpkin a răspuns:

Pai poti manca o pizza facuta acasa (merge si la cina) ca desert o inghetata de ciocolata sau de vanilie (cum preferi) (asta vara daca e iarna poti bea o ciocolata calda) ca bautura apa minerala (nu suc pentru ca iti strici pofta de mancare) cartofi prajiti sau cartofi la cuptor o dalata de vinete un sendvis (daca esti grabit) o ciorbica de perisoare depinde si de ce a prepartat mama (eu la pranz mananc putina tocanita salata de vinete cu cascaval apa minerala putin rece si o inghetata de vanilie cu toping de ciocolata si m-am saturat)

P.S. Pofta buna si poate te gandesti sa-mi dai si mie o fundita

4 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,eu nu tias recomanda fast-food, ai putea prajii un peste alb fara oase, cnorbita sau poti face un pui la cuptor daca nu te pricepi poti sa-l iei de la magazin un pui la rotisorwinkingsper ca tam ajutatbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| pitbull60 a răspuns:

Ciorbe!

| MariusMarius96 a răspuns:

Shorma la farfuriewinking