| Anna9 a întrebat:

Ce feluri de mancare se pot prepara DOAR cu orez, grau incoltit, fasole, linte, morcov, mazare, spanac, dovleac, sfecla, varza, produse lactate si fructe? dau funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| missiulia a răspuns:

Orez fiert cu bucatele de morcov fiert si vegeta, e super delicios, hmmm salata de varza : tai varza bucatele o pui intr-un castron o amestteci cu rosii ardei, castraveti si pui sare si otet, e foarte delicios, sau poti doar varza taiata cu sare si otet. Poti face sfecla murata e foarte buna la mancare, salata de fructe, oo si incerca grau fiert cu zahar, delicos! Pofta buna!