| marycris a întrebat:

Ce gust are ciorba de varza

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Ciorba de varza are un gust extraordinar daca este facuta cum trebuie. Ti-o recomand. Am mancat si mi-a placut foarte mult. Chiar este preferata mea pot spune. Chiar si azi am mancat, este sanatoasa.

Reteta ia-o de pe net. Un search pe google si gata!
Numai bine!

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am mancat ciorba de varza in statiune la Vatra Dornei, daca acasa nevasta mea imi facea ciorba de varza... o manca numai ea, dar cand am fost serviti la pranz cu ciorba de varza am mancat si a fost de nu se poate.

| alessia5158 a răspuns:

Bun! --- mai ales daca "arunci " in ea si un ciolan afumat!

| Leocerba a răspuns:

... posibil sa aiba gust de varza.
dar rosiile acrisoare si frunzele verzi presarate la sfarsit contribuie si ele consistent(mararul, patrunjelul si eventual tarhonul care echilibreaza gustul dulceag al verzei).

| claudiea79 a răspuns:

Are un gust oribil eu nu am putut sa o maninc dupa 3 zile am ametit de foame lesinam prin casa de foame

| BetterThanDrugs a răspuns:

Mananca si o sa stii ce gust arestraight face

| Violent a răspuns:

Foarte bun gust.

| marycris explică:

E pentru dieta...deci nici nu se pune vorba despre condimente si din astea

| Kidooooo a răspuns:

Bun ii buna vrei sa faci?
iti recomand cu mare placere

| tavi_8024 a răspuns:

Depinde, daca pui suc de rosii este mai acrisoara
daca nu ar trebui sa fie mai dulce