| maria_3267 a întrebat:

Ce inseamna cand mi se refuza o intrebare si mi se spune ca mi s-a refuzat din cauza de caracter irelevant pentru ca eu am fost destul de explicita cand am spus sub ce forma este prajitura a carei reteta o solicit?

3 răspunsuri:
| Mary Marry a răspuns:

Nu stiu.Ca si mie imi mi-a refuzat mai multe intrebari cum ar fi:Ce fel de ciocolata va place? Si nu inteleg de ce dar asta e uni oameni vor doar sa ti-o raporteze dar nu stiu de ce. thinking

| Roberta00 a răspuns:

Pentru ca acei oameni care ti-o raporteaza sunt tampiti nu inteleg de ce au mai venit pe site-ul asta daca nu lasa intrebarile sa-si gaseasca raspunsul! Ca doar nu o fi intrebare de porcarii! Da cred ca acei oameni sunt foarte recalcitranti si prosti se apreciaza doar pe ei nu se gandesc si la cei de pe tpu.totusi suntem o comunitate"toti pentru unu" nu ca vine unu si raporteza intrebarea, ca asa vrea el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar am vrut si eu sa public o intrebare simpla; daca downloadez multe lucruri intr-o zi de pe net, imi poate creste factura?
Poate imi raspunde aici cineva, deoarece am incrcat s-o postez de vreo 5 ori si nu mi-au publicat-o.

Apropo daca cineva este amabil sa raspunda si la intrebarea mea
astept raspunsul (in forma pentru anonom: raspuns)
Va multumesc!