| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fructele de mare? va plac? care anume si cum le preparati? mie imi plac crevetii si cateva tipuri de scoici, dar cu racii, caracatite etc nu ma pot obisnui. ce credeti despre persoanele care le consuma? va provoaca scarba daca vedeti pe cineva mancand asa ceva?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Sunt preferatele mele, daca mi-ai da sa mananc numai fructe de mare numai din astea as mancahappy imi plac cu spaghete, in salate, simple cu sosuri. Si imi plac toate, nu conteazahappy sunt foarte bune si extrem de sanatoase.

8 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Fructele de mare sunt extrem de sanatoase, bogate in proteine si sarace in colesterol. sunt preferatele mele happy

lolita
| lolita a răspuns:

Eu manac tot ce traieste in mare happy iubtul meu a trait la mare si m-a invatat si pe mine sa mananc. imi place tot.caracatita, crevetii, sepia, racii, calamarii, scoicile etc de gatit nu sunt foarte greu, daca vrei sa stii cateva reete iti vo raspunde in privat.

cristian
| cristian a răspuns:

Numai snobii se dau in vant dupa asa ceva.
Mie personal imi starnesc greata.

carla
| carla a răspuns:

Imi plac, dar inca nu am incercat racii. Sunt deosebit de delicioase cu exceptia faptului ca sunt si destul de scumpe. laughing

| cely a răspuns:

Sunt inebunita, dar sa le gateasca altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le ador.copiii mei devoreaza platouri intregi.sunt absolut delicioase cu conditzia sa fie proaspete!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciupercutza de scoica este extrem de buna. Ce pacat ca se gaseste atat de greu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt delicioase dar sunt unii care nu le suporta...fiecare cu gustul lui