| Iuliiikkk a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanul S5230? Isi merita banii? http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Noble-Blac k.html

8 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Eu cred ca da.

| simonica57 a răspuns:

Eu spun ca merita bani ca este bun nu se zgarie usor fi este rezistent eu il am si este foarte tare
funda

| catalineusx a răspuns:

Sa stii ca telefonul este destul de bun.Mie personal imi place si nueste foarte scump.Acum depinde de tine ce te intereseazala un telefon:camera; mp3; web; wlan etc. >sunt caracteristici pe care tu le judeci.Dar ti-am zis telefonuleste bun(la prima vedere)big grin si cred ca merita banii

P.S. Nu conteaza cati MP(mega pixeli) are camera deoarece sunt telefoane care au 5 MP si fac poze urate.Ideea e ca la camera cu Mp mare ai rezolutia mai mare.

| Kta91 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de cand a aparut si e foarte rezistent l-am scapat de multe ori si nimic nu are...e mai rezistent deca LG kp500 care costa cam la fel. deci e bun telefonul.

| cristinelM a răspuns:

Este bunisor telefonul.Dar pentu niste bani in plus, eu zic ca Nokia 5228 este mult mai bun si mai durabil.

| dragon13 a răspuns:

E destul de bun.

| alexandra123456789 a răspuns:

E bun are un pret acceptabil, si eu am unul si l-am scapat de la etajul 4 si nu a patit aproape nimic num asa zgariat unpic deci daca vrei sa iti ei iatil ca merita

| alexandra123456789 a răspuns:

Deci ti l-ai luat?