| Violetuta a întrebat:

Ce pot sa fac cand cele mai bune 2 prietene dorm la mine ce putem sa facem cand ne plictisim?

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

Barfiti, gasiti voi ceva de facut, sau va uitati la un film, de preferat groza sau cmedie, cu popcorn, si nu o sa va plictisiti,.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot ai postat la aceasta categorie faceti si voi un fel de mancare, de prajitura etc.

| EaEmma a răspuns:

Petrecere in pijamale

| Batgirl a răspuns:

Paii...ascultati muzica. faceti karaoke. puteti sa va faceti unghiile una la alta..povestiti..va uitati la filme. puteti sa pregatiti ceva de mancare impreuna..va jucati remi, carti..chestii de genul.happy

| radioactive00 a răspuns:

Ei bine, puteti face un concurs de karaoke. Doua dintre voi sa jurizeze, si una sa cante, saaau doua sa cante si una sa jurizeze. Gasesti majoritatea melodiilor populare cu varianta karaoke. Altceva ce mai puteti face este sa deschideti YouTube-ul si sa va uitati la vloguri. Amuzant sunt multi, dar preferatii mei sunt The life in ro, tudi popa, zmenta si paul stepanov. Sunt muuulte videoclipuri din care poti alege. Noaptea, cand parintii deja va spun sa incetati cu galagia, stingeti lumina si va asezati in pat, apoi va jucati Ce ai face daca? in soapta.
Va puteti uita la o comedie sau un film de groaza, puteti incepe sa jucati ceva nou de exemplu Howrse ( daca intrati si va faceti cont, la sponsor puneti ano.hana ca sa primiti un mic bonus, participati la loterie si faceti neaparat tutorialul, va da niste obiecte valoroase pentru cai, plus ma puteti adauga la prieteni apasand pe Comunitate - adauga un prieten tastand ano.hana si imi puteti cere orice fel de sfat sau puteti vorbi cu mine cand va plictisiti )
Binenteles ca baaia cu perne si gustarile nu pot lipsi, iar muzica buna trebuie sa fie mereu prezenta!
Sper ca te-am ajutat si sper sa ni te alaturi pe howrse. Oh, daca intri, sa nu va faceti toate cont de pe acelasi computer. Doar una, pentru ca altfel se pune ca multi-account si riscati sa aveti toate conturile blocate!

| Anonymus9734678 a răspuns:

Va uitati la un film, sau va jucati ceva interesant, petrecere in pijamale, va jucati de-a x factor ori romanii au talent, adevar si provocare, karaoke, si multe altele.