| monica82 a întrebat:

Ce sa fac de mancare in seara asta?

10 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna. Poti sa faci, pireu cu tocanita de vita, sau cartofi pai cu friptura. Spor la gatit:*

| cosmic_ray a răspuns:

Ai incercat vreodata spaghete bolognese?

| BRG a răspuns:

Incearcă o salată de crudităţi, merge seara, şi cu şniţel.

| zamolczezingri31 a răspuns:

Incearca o ciorbita de legume cu pui si un peste prajit!

| Tourniquet a răspuns:

Pui pe sticla la cuptor timp de o ora, cu cimbru si piper, sare.

Dupa ce e gata se scoate dupa sticla, se rupe pielita (pielita are mult colesterol), se pune sare si se mananca cu o salata sau usturoi.

P. b = pofta buna!

| dulcik a răspuns:

Http://blog-feminin.blogspot.com/2009/08/retete-cu-putine-calorii.html
gasesti o gramada de retete cu putine calorii si gustoase pe deasupra

Alte răspunsuri
| ana_5159 a răspuns:

Buna. Poti sa faci peste la cuptor cu sos sau peste fiert cu cartofi fierti. Poti sa mai faci spaghete cu sunca sau spaghete cu ton.

| salutsuntandreea a răspuns:

Poti face pireu si snitel