| mm_2126 a întrebat:

Cu ce se poate manca untul de arahide?

14 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Il poti manca pe paine, simplu sau cu dulceata, in diverse prajituri sau poti sa faci "raffaello": bulgarasi din astfel de unt amestecat cu nuci, migdale sau stafide si tavalite prin cacao. Yam yam

| Romancutza a răspuns:

Intinsa pe o felie de paine.

| Yang a răspuns:

Sandvis cu unt de arahide si dulceata(sau fara), dar 1 lingurita de unt din ala are 100 de calorii laughingimpresionant

| hippiemuslim a răspuns:

Cu lingura.

| Catalion a răspuns:

Cu paine.

| puyshor a răspuns:

Untul de arahide se mananca pe paine, crackersi, clatite cu sau fara gem, ciocolata, jelly, Se fac si prajituri bune din unt de arahide. Cel 100% natural se intinde in strat mai subtire pentru ca poate fi putin gretos.

| GdX a răspuns:

Cu paine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca l`ai putea manca cu paine happy. nu stiu sigur nu am mancat nici odata :*. totusi incerca :X

| c0rn3l1uss a răspuns:

Cu pâine.

| YOLO3e333 a răspuns:

Cu jeleu! :d

| Odysea a răspuns:

Cu paine.

Răspuns utilizator avertizat