| andrei96R a întrebat:

Cum as putea sau daca as putea sa indepartez lipiciul de pe monitor? Lipeam ceva si am vrut sa suflu sa se usuce si fara sa-mi dau seama sau dus spre monitor cativa stropi de lipici si as vrea sa stiu daca pot sa fac ceva ca sa nu mai fie acolo.

3 răspunsuri:
| YesorNo a răspuns:

Indeparteaza cat mai mult din lipiciul uscat cu ajutorul unui burete ud(partea mai ascutita). Sterge apoi cu bucata fina. Limpezeste si sterge cu o carpa uscata.

| delia1994ciobanu a răspuns:

Ceai de musetel sau negru, eu asa scot stickerele vechi pe care le lipste nepotelul peste tot

| Lexi2104 a răspuns:

Incearca cu o carpa sau prosop inmuiat in apa calda sa stergi zona cu grija.S-ar putea sa mearga