| Nita_Eduard_1999 a întrebat:

Cum faci sa scapi de cineva, care a venit neinvitat in casa ta? Mentionez ca are 5 ani! :-))))

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Il arunci pe geam

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kyliejenner):

Ce prostie ai zis? Voi chiar sunte ti nebuni? Daca ăsta se i a după tine si il arunca pe geam, timpitilor.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Păi si de ce te deranjează? De ce vrei sa l dai afara? Cheamă i părintii sa il i a acasa, il cunosti? Vezi ca daca te porti urit cu el, o sa le zica părintilor cum te porti, si vin ei la tine si nu cred ca ai chef de scandal cu ei, de ce l aai chemat daca vrei sa scapi de el? Ca cineva l a adus acolo la tine, doar nu a venit singur nu?

| Fatamuntilor a răspuns:

Acel cineva a venit cu cineva, nu?
Ai doua posibilitati :ori te joci cu el, ori mergi frumusel in camera ta.
E casa parintilor tai, poate invita pe oricine!

| Shriti a răspuns:

Pai, daca e asa mic, fa-te mare pe el adica fii tu bossu. E obligat sa te asculte, mai ales ca nu are ce veni in casa ta. Fa-l sa inteleaga ca trebuie sa te aculte, adica fii ferm si exigent

| ZZZttt a răspuns:

Spune-i ca la magazinul x se da inghetata gratis tongue laughing)