| gabriella_5830 a întrebat:

>--cum poat sa fac diferite modele din ciocolata pentru ornarea tortului?

2 răspunsuri:
| myandyou77 a răspuns:

Daca e vorba de ciocolata moale ce se poate modela,atunci o pui intr-o pungulita mik (in care se da la magazin seminte, bomboane varsate)si rupi un pic din varful pungulitei(depinde de cat de gros vrei sa fie ornamentul.)si faci ce model vrei, popi chiar sa scrii.

| Olivia_7676 a răspuns:

Pai se topeste ciocolata de-a supra aburilor si se varsa in ce forme vrei