| Cristiana6758 a întrebat:

Cum pot face forme pentru briose din hartie...? Si din ce fel de hartie?... pls dau funda : )

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu folosesc hartia de copt cand fac briose.o mototoles bine si apoi imi fac treaba, este adevara ca nu se compara cu cele cumparate, dar daca nu ai o alta optiune, faci cu ce ai la indemana.
O zi buna sa aihappy

| anncamarria a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=j_XVNvS4kJw
Cu hartie de copt! Poti gasi un suport special la LIDL a adus recent sau la supermarketuri. Daca ai nevoie de alt videoclip spune-mi si poate primesc funda ^.^