| mgxxtreme13 a întrebat:

Cum pot scapa de mirosul de ceapa si usturoi din gura? Cu spalatul pe dinti nu-mi trece.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu iti trece pentru ca mirosul vine din stomac! cel mai sigur e sa eviti sa mananci ceapa sau/si usturoi, mai ales cand in perioada urmatoare stii ca vei intalni persoane cu care vei sta fata-n fata! baftaa!

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Mesteca frunze de patrunjel bine si apoi scuipa-le sau nu, in functie de cum iti place gustul. Va anula mirosul si gustul de ceapa

| maryusGosSu a răspuns:

Pai de mirosul de ceapa poti scapa mancand usturoi,iar de cel de usturoi mancand ceapa,
era o gluma evident,incearca cu frunze de patrunjel sau cuisoare, dar sunt cam iuti incearca sa le tii in gura...
sau guma de mestecat,, gen five.

| kindness a răspuns:

Mesteca patrunjel happymult patrunjellaughing.il inghiti sau in arunciwinking [de preferat inghitel ca sa stopeze mirosul si din stomacwinking[si mai contine si vitamine] apoi gata se ducewinking succes

| AlAndalus a răspuns:

Pai: mesteca guma mentolata!
Am citit odata intr-o revista ca se pot mesteca de asemenea cateva frunze de patrunjel.

| ZEU93 a răspuns:

Airwaves Extreme cea mai buna guma si pe langa ca scoate mirosul tine si mult timp (minim 3-4 ore)

| ღNameღ a răspuns:

Sprei de gura, sau asteapta o zi ca trece,. Daca vrei rapid mananca altceva

| mimi_2935 a răspuns:

Cu patrunjel verde

| dulcykaLy a răspuns:

Incearca si cu apa de gura.

| mgxxtreme13 explică:

Da faza naspa ii ca eu urasc patrunjelul, mararul, sad