| chinezoyu a întrebat:

Cum se fac bruscheti? Atentie! Cum sa le fac eu, fara cuptor adevarat ca nu stiu cum sa-l folosesc! Deci repet cum fac bruscheti fara cuptor, aragaz? Ma refer cu cuptorul cu microunde ori prin alte mijloace (daca exista).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti sa folosesti cuptorul? bruscheti? zi piine prajita si vei intelege ce usor se face!

| Smackdown a răspuns:

Da o fuga la magazin si ia Bruschetti.In loc sa te chinui cateva ore mai bine mergi la magazin, si nu te costa decat 5-10 minute