| Arnold2893 a întrebat:

Dati-mi si mie niste mancaruri bune pentru seara.
Cartofii prajiti sunt buni?
Ouale prajite sunt bune?
Ce e bun?
Dimineata beau ceai cu 2 felii de margarina cu gem.
La pranz mananc de regula supa/ciorba de pui.
Si seara ce sa mananc?

Răspuns Câştigător
| rememberme24 a răspuns:

Seara trebuie sa mananci ceva care se digera mai usor. Poti sa faci o salata cu cartofi nature, un peste la cuptor, piure de cartofi cu piept de pui la cuptor...incearca sa eviti cat de mult poti prajelile, caci acestea ii dau de lucru stomacului si vei avea un somn mai agitat

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți recomand să înlocuiești margarina cu untul, nu este sănătos să mănânci margarină regulat, iar untul este mai sănătos.
Nu este bine să mănânci seara prăjeli, poți mânca ceva fiert sau la cuptor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Salata de legume cu branza si un ceai dar nu dupa ora 19.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ti-au dat ceilalti destule variante pentru seara, dar eu vreau sa iti spun ca margarina nu prea e buna, incearca sa o inlocuiesti cu unt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prajeala seara nu e buna deloc, e prea greu pentru stomac

| TheRealDaniel a răspuns:

Seara baga si tu mai bine in loc de cartofi prajiti (contin prea mult ulei si este nesanatos) piure de cartofi cu carne de pui (piept)

| Alishia a răspuns:

De obicei seara mananci ceva mai usor, de exemplu:iaurt cu cereale, fructe, ciuperci la cuptor cu salata verde.

| UltraLex a răspuns:

Sufle de oua cu frisca de cascaval laughing

| Immortal69 a răspuns:

Incearca sa mananci ceva mai consistent dimineata si ceva mai lejer seara.