| katomika14 a întrebat:

De unde pot sa cumpar fulgi de ciocolata pentru fantana de ciocolata, online sau daca stiti vreun magazin din bistrita?

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Se gasesesc in mini marketuri si prin piete.Nu sunt scumpi
fundita? plz sunt noua si nu prea am

| SxN a răspuns (pentru MihaCool99):

Buna,

Cei din mini market sunt ciocolata de menaj sau compound (au un continut foarte mic de unt de cacao, sau nu prea au) si nici nu curege cum trebuie.
Iti recomand sa iei de la www.DeliciuDeCiocolata.ro au ciocolata speciala pentru fantana.

2 răspunsuri:
| SxN a răspuns:

Buna,

Iti recomand magazinul online www.DeliciuDeCiocolata.ro

http://www.deliciudeciocolata.ro/......olata.html

Fac livrari in toata tara si au pretul cel mai mic de pe piata.

Ciocolata este de la Chocovic - Barry Callebaut si este de calitate foarte buna.