| FuckOnCocaine a întrebat:

Doamnelor, am nevoie urgent de un sfat. Am avut poftă de fasole bătută și acum o jumătate de oră am pus-o la fiert. Spuneți-mi și mie cum pot pisa boabele fierte mai ușor! M-am săturat de veșnica furculiță.

Vă mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Pai incearca sa pui niste ulei ca sa se inmoaie si bate cu mixerul

2 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Buna, o sa-ti raspunda un domn eu folosesc blenderul manual este foarte comod si da rezultate sper ca te-am ajutat, sau mixerul tot cam acelasi lucru iilaughing. Bye:*

| Eunyce a răspuns:

Pai ar fi cateva idei, presa pentru piure...sau blender daca vrei sa o mananci mai finahappySi telul ar fi o optiune, dar trebuie sa fi energica pentru rezultate

Cu furculita e nebunie.happy
Sa ai pofta:*