| yama a întrebat:

Este o bautura albastra care atunci cand e turnata in pahar iese un fel de abur din el. Stie cineva cum ii zice? Daca stie si cum se face e perfect.

3 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Eu stiam ca este verde, si se numeste Absinth. Dar produce niste stari ca si cum te-ai fi drogat(nu, nu am incercat, doar am auzit). Si ai vedenii. Din cate stiu, nu e legala in Romania, doar in Olanda.
Sau, daca nu este asta, inseamna ca e nitrogen lichid big grin

| kicsihari23 a răspuns:

Nitrogen lichid big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu am baut de aia da nu o iesit nici un abur din eathinking